Tilmeldte
58
Silver Level med 800m, 1500m, 3000m Antal tilmeldte : Startdato og tid :> 24.05.2018 kl. 17.45 Slutdato og tid : 24.05.2018 kl. 19.00 Sted : Skovvang Stadion
Navn Bemærkning 800m 1500m 3000m
Amanda Vibe Rasmussen Deltager ikke 6:30 eller over Deltager ikke
Andrea Sofie Pedersen Deltager ikke 6:30 eller over Deltager ikke
Annika Winther 2:40-2:49 Deltager ikke Deltager ikke
Berit Søemosegaard Deltager ikke Deltager ikke 13:00 eller over
Birgit Skånvad 2:50-2:59 Deltager ikke 12:00-12:29
Carl Bigom-Eriksen 3:00-3:29 Deltager ikke 13:00 eller over
Christian Haslund Deltager ikke 5:20-5:39 Deltager ikke
Christian Thodsen Under 2:30 Deltager ikke Deltager ikke
Christoffer Schultz Vienberg Deltager ikke Deltager ikke Under 11:00
Dennis Jensen Under 2:30 Deltager ikke Under 11:00
Ebbe Teglgård Hansen Deltager ikke Deltager ikke 13:00 eller over
Emma Terp Albrektsen 3:30 eller over Deltager ikke Deltager ikke
Erling Ketelsen Deltager ikke 6:00-6:29 Deltager ikke
Gert Søgaard Deltager ikke Deltager ikke 13:00 eller over
Hanne Langhorn Kjøngerskov Deltager ikke Deltager ikke 13:00 eller over
Henning Johnsen Under 2:30 Deltager ikke Deltager ikke
Henning Lykke 2:50-2:59 5:40-5:59 12:00-12:29
Henrik Lundgren Under 2:30 Deltager ikke Deltager ikke
Henrik Saabye Christensen 2:30-2:39 Deltager ikke Deltager ikke
Jacob Bigom-Eriksen 3:30 eller over Deltager ikke Deltager ikke
Jan Jensen 2:40-2:49 Deltager ikke 11:30-11:59
Jens Arne Christiansen 2:40-2:49 Deltager ikke Deltager ikke
Jesper Glans 2:50-2:59 6:00-6:29 Deltager ikke
Jesper Kaiser Deltager ikke Under 5:00 Deltager ikke
Jørgen Ekstrøm Jakobsen Deltager ikke 6:30 eller over Deltager ikke
Jørn Thostrup Deltager ikke Under 5:00 Under 11:00
Karla Louisa Græbe 3:00-3:29 Deltager ikke Deltager ikke
Karolina Sundenæs 3:30 eller over Deltager ikke Deltager ikke
Karsten Bro Larsen 3:00-3:29 Deltager ikke 11:30-11:59
Kasper Ladefoged 2:50-2:59 5:40-5:59 12:00-12:29
Kasper Petersen Deltager ikke 5:00-5:19 Deltager ikke
Katrine Svane Under 2:30 Deltager ikke Deltager ikke
Kim Burlin Ihler 3:30 eller over Deltager ikke Deltager ikke
Lars Wendt Deltager ikke Deltager ikke 11:30-11:59
Lau Gottschalk Nygaard Deltager ikke 5:20-5:39 Deltager ikke
Laura Hastrup 3:00-3:29 Deltager ikke Deltager ikke
Laura Skovsted Eriksen 3:00-3:29 Deltager ikke Deltager ikke
Linnea Funk Larsen Deltager ikke 6:00-6:29 Deltager ikke
Magdalena Kott Deltager ikke 5:40-5:59 Deltager ikke
Maja Stær 3:00-3:29 Deltager ikke Deltager ikke
Majse C. Ø. Jørgensen Deltager ikke 6:30 eller over Deltager ikke
Malthe Funk Larsen Deltager ikke Deltager ikke 11:00-11:29
Martin Funk Larsen Deltager ikke 5:40-5:59 Deltager ikke
Mette Sommer Fritze 2:40-2:49 5:20-5:39 Deltager ikke
Michael Hjortemark Olsen Deltager ikke Deltager ikke 11:00-11:29
Michael Sørensen 2:50-2:59 Deltager ikke Deltager ikke
Nina Madsen 2:50-2:59 Deltager ikke Deltager ikke
Ole Kofod 2:50-2:59 Deltager ikke Deltager ikke
Philip Mørch Deltager ikke 5:40-5:59 Deltager ikke
Sagar Clemensen 3:00-3:29 Deltager ikke 12:00-12:29
Sebastian Egeriis Persson Deltager ikke 6:30 eller over Deltager ikke
Sebastian Løvendal 3:00-3:29 Deltager ikke 12:30-12:59
Simon Vesterlund Guldberg 3:00-3:29 Deltager ikke Deltager ikke
Sophie Mørch Deltager ikke 5:40-5:59 Deltager ikke
Thilde Sabat 3:00-3:29 Deltager ikke Deltager ikke
Thomas Kaae Haussmann 2:40-2:49 Deltager ikke 11:30-11:59
Tobias Emil Rasmussen Deltager ikke 5:40-5:59 Deltager ikke
Victor Egeriis Persson Deltager ikke 6:30 eller over Deltager ikke